سیاست حفظ حریم خصوصی

سیاست حفظ حریم شخصی

آدرس وبسایت ما : https://nigella.ir/

وبسایت فروشگاه محصولات نایجلا به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
وبسایت فروشگاه محصولات نایجلا متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع در واقع با استفاده از وبسایت فروشگاه محصولات نایجلا ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه محصولات نایجلا ، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه محصولات نایجلا جزئی از اموال فروشگاه اینترنتی محصولات نایجلا محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه محصولات نایجلا است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را ما محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط فروشگاه محصولات نایجلا و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار فروشگاه محصولات نایجلا است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. در صورت استفاده از هر یک از خدمات فروشگاه محصولات نایجلا ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.
تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، این وبسایت و راه های ارتباطی ذکر شده در آن است. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش تماس با ما استفاده کنند.